Drift Challenge

Drift Challenge s EasyDrift

Zažijte revoluci v driftování s EASYDRIFT, naučte se dokonale ovládat vozidlo v řízeném smyku! Ve spolupráci s americkou firmou EASYDRIFT Vám přinášíme naprostou revoluci v driftování, která znamená převratnou budoucnost nejen v jízdě driftem, ale i ve škole smyku.

Logo EASYDRIFT big

Projeďte se v upraveném speciálu na driftování Opel Astra OPC EASYDRIFT s 300 koňmi pod kapotou. Zažijte pocit jízdy bokem do zatáčky v neuvěřitelné rychlosti, při které vám adrenalin stoupne na maximální možnou úroveň.

Naše zázemí Letiště Mnichovo Hradiště u Mladé Boleslavi nabízí skvělou trať, na které se naučíte ovládat auto volantem a plynem v kontrolovaném bočním smyku. Firma Showcars se stala výhradním partnerem EASYDRIFT pro Českou Republiku, proto tuto revoluci v Driftování zažijete pouze u nás.

Posunuli jsme tím limity zážitku na maximální možnou hranici!

Driftování je jízda řízeným smykem, v soutěžní formě výhradně s automobilem se zadním náhonem. Za trvalého přetáčení kol hnané nápravy, je zadní část automobilu vychýlená ze směru jízdy a tuto odchylku ovlivňuje řidič buď plynovým pedálem (přidáváním nebo ubíráním může dosáhnout větší nebo menší úhel vychýlení, přičemž volant je neustále “v kontrole”) nebo částečně přibrzďováním ruční brzdou (slouží zejména na vyvolání smyku ve vysoké rychlosti). EASYDRIFT přináší revoluci v jízdě kontrolovaným smykem tak, že lehce docílíme řízeného smyku na jakémkoliv vozidle a to jak se zadní poháněnou nápravou, tak s přední poháněnou nápravou, případně s vozem, který má poháněné všechny nápravy.

Z jízdy snů si můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem.

8i převzetí Vašeho vysněného vozu Vám nabízíme občerstvení v našem Showcars Café.  Připravili jsme pro Vás příjemné prostředí, velký výběr studených a teplých nápojů a dětský koutek pro Vaše ratolesti.  O Vaše pohodlí se postará příjemný personál, který Vám splní nejen jízdu Vašich snů, ale připraví i lahodně vonící kávu.

 

Drift

Základní Informace

Nejprve je nutné se dostavit do showroomu Showcars nejméně 45 minut před jízdou a to na adresu Víta Nejedlého 1465, Mnichovo Hradiště k vyřízení rezervace a poté je nutné se přesunout na letiště, které je vzdálené cca 3,5 km od Mnichova Hradiště, kde se nachází polygon Showcars na kterém se uskutečňují jízdy driftem. 30 minutová jízda driftem zahrnuje – 30 minut čistého driftování na polygonu Showcars. Instruktáž správného driftu, při které vám vysvětlíme a naučíme, jak má správný drift vypadat. Instruktáž se nepočítá do času určeného k driftování.


Koupit jízdu

Polygon Showcars

Naše zázemí Letiště Mnichovo Hradiště u Mladé Boleslavi nabízí skvělou trať, na které se naučíte ovládat auto volantem a plynem v kontrolovaném bočním smyku. Polygon Showcars je navržen tak, aby uspokojil závodníka, zkušeného i méně zkušeného jezdce. Po té co jednou vyzkoušíte jízdu s EASYDRIFT na našem polygonu, tak se do smyku zcela zamilujete.

Kontaktujte nás

Rádi Vám vše vysvětlíme a pomůžeme Vám s rezervací

[contact-form-7 404 "Not Found"]

EASYDRIFT:

Prague Drift Festival 2013

Úžasné video z pražského Prague Drift Festivalu 2013, kde jste měli možnost vidět představení revolučního způsobu driftování. Za volantem vozu Teamu EASYDRIFT zazářil i mistr Evropy v Rallye ERC 2002 a 2003 Simon Jean-Joseph a měli jste tu možnot vidět i dalšího jezdce z Karibiku a to Alexandre Hayota, který patří mezi ikony driftu s obručemi na zadních kolech. Shlédněte famózní video na kterém Vám mistři z Karibiku Simon Jean-Joseph a Alexandre Hayot předvedou, že nic není nemožné.
Jízda kontrolovaným smykem s EASYDRIFT

Ve spolupráci s americkou firmou EASYDRIFT Vám přinášíme naprostou revoluci v driftování, která znamená převratnou budoucnost nejen v jízdě driftem, ale i ve škole smyku.

Pokochejte se jízdou smykem s EASYDRIFT na naprosto úchvatném videu.


EASYDRIFT Race

Takhle to vypadá když si to pár závodníků rozdá na trati.
EASYDRIFT Exhibice

Pokochejte se revolucí v driftu. Takhle to vypadá, když si za volant sedne opravdový profesionál.

Video driftování s EASYDRIFT: